MINA, MEIE & MEISTERLIKKUS
Jagan siin mõtteid ennast juhtivast inimesest, teistega koos tegutsemisest ja väärtuste ühisloomest ning selleni viivast enesearengust, juhtimisest, meeskonnatööst ja meisterlikkusest.

Filtreeri postitusi

Kus lõppevad lood, seal algab ühendus

“Inimesi ei huvita, kes sa oled, vaid lood, mida sa räägid!” nii ütles üks turunduskoolitaja oma veebikoolituse reklaamis. See tõmbas mu tähelepanu. Kirjutasin kohe loo sellest, kes on minu ettevõtte loo peategelane (klient), milline on tema teekond ja millise supervõimega saan olla raskustesse sattunud peategelasele kasulik.

Protsess ja lugu inspireerisid mind ning mulle sai veel selgemaks, kes on minu kliendid ja mida ma neile pakun. Tõesti, lugudel on suur jõud. Alati lugude rääkimine ei aita.

Loe lisaks

Inimeseks olemise õppetund

Sellel aastal algas Eesti sünnipäev rahutuks tegevate uudistega. Sain mõned päevad hästi hakkama, kuid jätkuvalt uudiseid skrollides tundsin ühel hetkel tohutut ärevust ja seda, et olen emotsionaalse kokkuvarisemise äärel. Keha ei tahtnud minuga enam hästi koostööd teha. Lisaks oli mu vasaku silmalau alla tekkinud suur odraiva, mis püsis vapralt ega näidanud suuri paranemismärke. Odraiva ebamugavat kriipimist mäletan lapsepõlvest, aga emotsionaalse kokkukukkumise äärel seismise tunnet kogesin sellisel moel esimest korda. Sellel hetkel oli minu ainukeseks sooviks taastada enda vaimne ja emotsionaalne tasakaal ning saavutada kontroll keha üle. Vähendasin info tarbimist päevas, hoidsin oma meele hõivatuna konkreetsete ülesannetega ja veetsin aega turvaliste inimestega. Kõige olulisemat rolli mängis minu sisemise tasakaalu taastamisel aga hoopis uus vaatenurk ja sellele järgnenud praktika.
Loe lisaks