MINA, MEIE & MEISTERLIKKUS
Jagan siin mõtteid ennast juhtivast inimesest, teistega koos tegutsemisest ja väärtuste ühisloomest ning selleni viivast enesearengust, juhtimisest, meeskonnatööst ja meisterlikkusest.

Filtreeri postitusi

Elustiiliettevõtlusest: kui vähem on rohkem

Minimalismi teema on mind pikka aega kõnetanud. Korrastamine ja ebavajaliku äraviskamine või äraandmine. Elukeskkonna lihtsustamine. Tarbimise vähendamine. Selguse loomine mõtetesse, plaanidesse ja tegudesse. Igapäevaste tegevuste nauditavaks muutmine. Lihtsate asjade üle rõõmustamine. Hiljuti lisandus minu jaoks sellesse nimekirja kontseptsioon tegutsemisest ühe inimese ettevõttena.
Ühe inimese ettevõte ei tähenda ilmtingimata odavaid teenuseid või tooteid. See tähendab äri, kus on kesksel kohal ettevõtja enda ja klientide vajadused, nendega arvestamine ning neile pühendumine. See on elustiiliettevõte, mis tähendab vabaduse saavutamist oskusega tõmmata piire.
Loe lisaks

Kui koostöö on arvutimäng, millisel tasemel mängid?

Kujuta ette, et koostööst on loodud arvutimäng! Sa alustad alati algusest ja sul on vaja sooritada erinevaid ülesandeid, et jõuda lõppeesmärgini. Mäng annab sulle vaikimisi ette eesmärgi, mis on osaliselt ka sinu kujundada. Järgmisele tasemele liikumiseks tuleb sul omandada uusi teadmisi, oskuseid ja hoiakuid ning kasvatada eneseteadlikkust. Nii tuled toime keerukamate koostööülesannetega. Millise taseme mängija sa täna oled?
Loe lisaks