"Panime hammasrattad õlitatult tööle."

Olen juhina alati pidanud oma meeskonda kõige suuremaks väärtuseks. Erinevate inimeste koos- ja töös hoidmine – eriti veel emotsionaalses töökeskkonnas – nõuab selget sihti, tarku otsuseid, kuulamist, tundmist, motiveerimist, pidurdamist ja veel palju ääretult olulisi komponente.

Tänu minu coachile, Annele, panime kõik need põnevad hammasrattad ka õlitatult tööle. Olen tänulik võimaluse eest, et Anne aitab mehhanismi ikka ja jälle üles keerata, kui lisandub mõni viguriga hammasratas. Lisaks tunnen ma tänu Anne julgustavatele lausetele ja headele peegeldustele soovi julgustada ka teisi juhte väärtustama oma töötajaid ja panustama oma meeskonda, sest tunnet töötada nauditavas ja tulemuslikus meeskonnas väärib tegelikult igaüks.

Annely Reile
Pärnu Noorte Vabaajakeskuse juhataja


"Ahhaa! Ah nii võib ka tööd korraldada!"

Anne on parim teejuht minu  tööalases elus. Kohtumised ja kohtumiste järellainetused möödusid järgmiste seesmiste hüüete saatel: "Aa! Ahhaa! Ah nii võib ka tööd korraldada!"

Anne suunas mõtteid ja tundeid  uues võtmes, perspektiivis, hoopis  teistmoodi ja see on äärmiselt inspireeriv.

Ja mida ma ei väsi kordamast, on konkreetsete sammude paikapanemine ja tegevuse rakendamine KOHESELT oma  töökohas - ma sain väga konkreetsed asjad kindlate tähtaegadega tehtud ja see on hoopis uus mõõde minu koolitus- ja töökogemuses.

Noortejuhtide meeskonnas kasutame nüüd otseloomulikult ajatelje maha joonistamist-märkimist  ühiste eesmärkide seadmisel ja tegevusplaani koostamisel. See on hoopis tõhusam kui Excelitabel!

Merle Tombak
Antsla valla kultuuri- ja noorsootööspetsialist


"Olen julgem, arvestavam ja tulemuslikum."

Arengutreener Anne on nõudlik ja toetav partner, kelle abil olen seljatanud mitmed piiravad  mõttemustrid ning tulnud turvaliselt toime erinevate väljakutsetega.

Olen jõudnud selgusele, et ei ole olemas probleeme, vaid erinevad huvitavad olukorrad, mida elu meie teele veeretab. Coach Anne abil olen oma elule saanud teise perspektiivi. Olen oma töös märksa julgem, arvestavam ja tulemuslikum.     

Heli Juhkamsoo
Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse juhataja,
Saarde valla haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni esimees


Teenused